Dokonalý výběr z nejnovějších a limitovaných kolekcí značky Puma.

Pánské tenisky Puma
 

Jak nakupovat

Dobrý den, přijímáme vratky do 15 dnů od obdržení. Nemůžeme však přijmout vrácení nepoškozených předmětů, které jsou v původním stavu, nebyly opotřebovány, manipulovány nebo omyty, se všemi značkami připojenými. Zboží musí být vráceno v jedné zásilce. Vyhrazujeme si právo odmítnout vícenásobné vrácení v různých časech objednávky.

Zpět

Vaše uspokojení je to, co hledáme. Nabízíme Vám kompletní politiku návratu. Než budete chtít zboží vrátit, nejprve nás kontaktujte, abyste diskutovali o problému, který máte. Kupující je zodpovědný za náklady na dopravu vrácené položky a 15% manipulační poplatek bude odečten od částky náhrady, takže kontaktujte nás, pokud máte jakékoliv dotazy a obavy před objednáním. Vrácení platby bude přiděleno na účet kreditní karty do 25-30 dnů od obdržení výkazu.

Pro výměnu nezapomeňte zapsat ORDER NO. a důvod vrácení obalu. Položky můžete vrátit do 10 dnů od okamžiku, kdy obdržíte produkty, a předtím nám prosím zašlete e-mail, abychom získali návratovou adresu. Musí být vráceny s jejich původním obalem a rádi Vám vrátíme nebo vyměníme.

Pravidlo

1.Prosím, kontaktujte nás, abychom nejprve vysvětlili důvod vrácení a obdrželi povolení k vrácení a vrácení povolení.

2.Při vrácení zboží pečlivě zabalte obal, protože škody / ztráty zboží během přepravy na nás jsou vystaveny riziku zákazníka. Do vašeho prohlášení uveďte následující informace: Kód produktu / název produktu, název účtu, adresa, název plavidla, adresa, číslo objednávky a podrobný důvod návratu.

3.Všechny výnosy se doporučují posílat prostřednictvím sledovatelného nosiče. Náš obchod není zodpovědný za neviditelné balíky, pokud jsou odesílány prostřednictvím nedostupného nosiče. Vrácení musí být odesláno předplacené. Nepřijímáme dodávky od C.O.D.

Poté, co obdržíme váš vrácený balík, budeme vás upozorňovat na váš vrácený balíček. A pak budete muset položit další objednávku na položku, kterou chcete obchodovat proti. Upozorňujeme, že poškozené nebo vadné výrobky mohou být vráceny k výměně. Pošlete nám nejdříve, protože výpisy bez zpětného povolení od nás nebudou akceptovány nebo nebudete moci získat zpětnou adresu. Všechny položky nelze vyměnit za výměnu za stejnou cenu.

Zrušení

Chcete-li objednávku zrušit, pošlete nám prosím na e-mailovou adresu naší služby do 8 hodin po objednání. Možná vám ale budeme muset účtovat malý manipulační poplatek, pokud nemůžete nabídnout vhodné důvody pro zrušení. Neboj se! Dokonce i po 8 hodinách bude náš přátelský zákaznický servis dělat vše, co je v našich silách, abychom zastavili zpracování a / nebo dodávku zboží, ale není zaručeno, že jej budeme moci v daném čase zrušit.

Poznámka

Náklady na dopravu se nevrací. 8% manipulačních poplatků bude odečteno z náhrady. Návrat může trvat jeden až dva týdny na zpracování a alespoň jeden měsíc, než se kreditní poplatek zobrazí na vašem účtu.

zpět