Dokonalý výběr z nejnovějších a limitovaných kolekcí značky Puma.

Pánské tenisky Puma
 

Prohlášení o ochraně osobních dat

Nabízíme kvalitní výrobky, zcela nové - originální! Všechny naše jsou 100% nové a nástroje, pokud není uvedeno jinak. Všechny originální výrobky odpovídají všem výrobkům s originálním obalem a příslušným příslušenstvím (krabice, karta, čipky atd.)

Protože chceme chránit vaši investici, všechny objednávky budou mít dvojitý rámeček a budou dodány s extrémem, což zajistí bezpečný příjezd.

Naším posláním je poskytovat každému jednotlivému zákazníkovi originální výrobky za nejlepší cenu, což zaručuje neporovnatelnou 100% spokojenost zákazníků.

Politika návratů:

Pokud nejste s výrobky, které od nás obdržíte, spokojeni, kontaktujte nás prosím do * * * / sedmi dnů od obdržení produktu. Je naší povinností poskytnout každému zákazníkovi úplné uspokojení - žádné otázky!

Ujistěte se, že zboží nebylo vůbec používáno, než nám je odešlete zpět. Opakuji: produkty musí být nové nebo žádné vrácení peněz. Po obdržení vráceného balíčku a kontrole produktů v původním stavu vrátíme kupní cenu přímo prostřednictvím placené kreditní karty. Zákazníci musí zaplatit vrácenou přepravu za všechny výnosy.

Kontaktujte nás prosím na adresu pro vrácení, neposílejte je pouze na původní adresu nebo náhradu nelze správně vyměnit. Pošlete nám číslo sledovacího čísla prostřednictvím našeho online formuláře. Máme pro vás po přepravě.

Změna:

Kupující je zodpovědný za zaslání zásilky zpět k nám a platí za zaslání nové zásilky kupujícímu. Návraty a výměny zpět k nám musí být zveřejněny do 14 dnů, kdy byla vaše žádost schválena.

Nejsme zodpovědní za jakýkoli úpadek cel, daní nebo ztráty doručení, pokud je poskytnutá adresa nesprávná. Pokud kupující chtějí dát nízkou hodnotu, aby se zabránilo celní dani, kontaktujte prosím před odesláním.

zpět